Fanklub

Vážení a milí muzikáloví nadšenci,

nová divadelní sezona 2012/13 je tu. A vaše Divadlo Broadway do ní vstupuje s vyhlídkou minimálně půltuctu muzikálových titulů. Už nyní v září se pro ty, kteří dosud nestihli vidět návrat Tří mušketýrů na domovskou scénu ani návrat Hamleta-The Rock Opery do Prahy, chystá finiš těchto dvou v minulé sezoně úspěšných broadwayských představení. Od října pak je na programu první velká premiéra - Landovy rockové opery Klíč králů, premiéru bude mít i školní představení Andílci za školou Michala Davida a Filipa Renče s 5Angels či Pepou Vojtkem. Na konci listopadu se v čase předsvátečním a následně i svátečním vrací Ledeckého dojemný Vánoční zázrak. V roce 2013 pak můžeme očekávat mj. nový muzikálový počin Michala Davida o slavné špionce Mata Hari s elegantní dámou a vynikající herečkou Kateřinou Brožovou v titulní roli. A to dozajista nebude vše! Broadway i v této sezoně přivítá mj. divadelní verzi oblíbené Partičky a na programu jsou vánoční koncerty Mariána Vojtka, Janka Ledeckého či Dana Hůlky.
Všechny zmiňované i další projekty bude nadále mapovat oficiální Broadway FK, který pro vás už od června 2002 vydává měsíční zpravodaje Broadway FK plné reportáží, rozhovorů s hvězdami (které si můžete připravit osobně i vy sami), hodnotných soutěží a dalších zajímavých rubrik.
Opět také budeme připravovat čtvrtletní fanklubácké srazy s hvězdami, resp. pěvecké srazy, kde si budete moci zazpívat na prknech Broadwaye své oblíbené hity, pokecat s těmi umělci, kteří přijmou naše pozvání, ale i prohlédnout zákulisí vašich oblíbených divadel - vedle DB i spřátelené Hybernie! A především i tentokrát budete moci nahlédnout do zákulisí na focení a pro podpis i o pauze či po představení, na které zavítáte. V této sezoně se budete v zákulisí vídat především s kolegyňkou Nicolou Zábranskou, objednávky ale stále posílejte na náš mail fanklub@kleopatra-muzikal.cz, kde jsme připraveni zodpovídat jakékoli dotazy.
Budeme se samozřejmě snažit vymyslet pro vás (jako každoročně) i něco nového, poutavého, co nás zase posune v práci a službě pro vás o krok dál, pan producent např. nabízí členům Broadway FK zajímavé až 7% množstevní slevy na lístky (od 20 kusů výš), na vybraná představení pak 2 lístky za cenu jednoho.
Podle všeho se zájemci z řad členů Broadway FK budou moci těšit i o prázdninách 2013 na atraktivní fanklubáckou prázdninovou víkendovku. Prostě u nás najdete téměř vše, nač pomyslíte.
Pokud vás naše nabídka zaujala, stačí vstoupit do našich řad. Jedinou podmínkou v jinak bezplatném fanklubu je uhradit poštovné na zmíněné měsíční zpravodaje. To můžete udělat na pokladně DB v Pasáži Broadway tak, že tam necháte 100 Kč v obálce nadepsané Fanklub/poštovné s vaším jménem a kontaktní adresou, kam budete chtít zpravodaje posílat, nebo pošlete stejnou částku složenkou na adresu Cleopatra Musical, Štychova 277, 104 00 Praha 10-Křeslice a do předmětu napíšete opět Fanklub/poštovné. Čitelně pak jméno a adresu odesilatele. Zpravodaje v takovém případě budete dostávat od konce konce září. Bude ale možné domluvit se i na dodání zpravodajů starších.

Těšíme se na vás v našich řadách váš výbor Broadway FK ve složení:
Roman Janouch, Nicola Zábranská, Olda Lichtenberg ml., Jana Entlerová, Jana Ševčíková